Hőjelző
Főbb jellemzők
Hőmérsékletemelkedés regisztrálása
Alkalmas riasztóberendezésekhez való csatlakoztatásra
Nedves helyiségekben is használható
Leírás
A hőmérsékletkülönbség jelzőt a helyiség mennyezetének a közepén kell felszerelni. Az oldalfaltól legalább 30 cm-re legyen elhelyezve. Mivel a hőmérsékletkülönbség jelző - eltérően az optikai füstjelzőktől - füstöt nem ismer fel, elsősorban nagy por- és füst terhelésű helyiségekben, konyhákban, dohányzó helyiségekben, garázsban használják. Csak a 60 °C-os maximális hőmérséklet túllépésekor, vagy ha a hőmérséklet 3 percen belül 5 °C-al megemelkedik, riaszt a jelző. A! jumper (áthidaló) átállításával lehet a jelzőt NO- vagy NC- jelzőként konfigurálni. Ezzel beleillik minden vezetékes riasztó rendszerbe. A hőmérséklet különbség jelző kívülről 12 V-os feszültségellátást kap és EN54 bevizsgáltsággal rendelkezik.
Jellemzők
Potenciálmentes riasztó relé, kapcsolt teljesítmény 1 A/30 V/DC
Az NO/NK-nak köszönhetően közvetlenül csatlakoztatható bármely riasztó központhoz.
Szállítás tartalma
Hőmérsékletkülönbség jelző
Használati útmutató.
Műszaki adatok
Áramfelvét (nyugalmi/kioldott):
max. 30 mA
Hangnyomás (dB): riasztóberendezéstől függően
Méret: (O x Ma) 100 mm x 46 mm
Tartalom: 1 db
Üzemi feszültség: 12 V/DC