WIDO WD050411500 csőhegesztő, 1500W, 20-63 mm - Jelenlegi ára: 14 990 Ft
WIDO WD050411500 Tasakhegesztő 800/1500W
Névleges feszültség: 220-240 V ~ 50 / 60 Hz Tápellátás: 800/1500 W Üzemi hőfok: 0-300°C Munka méretek: 20, 25, 32, 40, 50, 63mm Funkció: 1. Dupla fűtőelem 2. Precíziós hőmérsékletszabályozó 3. Nagy hővezető lemez 4. Vastag öntvények dupla teflon bevonattal Magyar nyelvű használati utasításért kattintson a következőre:  Letöltés Megtekintéséhez Adobe Acrobat Reader szükséges! Letöltés