Yale YSV/170/KB1 kisméretű széf kulcsos zárral FeketeCikkszám: YSV170KB1
Zárszerkezet: Kulcsos
Külső méretek: 170 x 230 x 170 mm
Belső méretek: 160 x 220 x 120 mm
Szín: Fekete
Űrtartalom: 4. 2 l
Tömeg: 3. 5 kgkulcsos széf besurranó tolvajok ellen
1 mm-es egyfalú acél test, 3 mm-es acél ajtó
90 fokos ajtónyitás jobboldali zsanérokkal
egyirányú zárás kerek acél hevederekkel
lamellás duplatollú biztonsági zár
kettő darab 74 mm-es kulccsal
2db, 8mm-es rögzítő furat lefelé és hátrafelé