Mybandz 22SKU5122 SPORTOS SZILIKON ÓRASZÍJ /NARANCS/ 22 MM - Jelenlegi ára: 5 252 Ft
EAN Kód:
Súly:
0, 1 kg
Gyártó:
Mybandz
Gyártói cikkszám:
22SKU5122
Kiváló minőségű sportos szilikon szíj. KOMPATIBILITÁS: Ez a 22 mm széles óraszíj többek között a következő okosórákkal kompatibilis: Samsung Galaxy Watch 46mm/Galaxy Watch 3 45mm/Gear S3 Frontier/Gear S3 Classic, Huawei Watch 2 Classic/LG G Watch W100/ASUS Zenwatch 2/Ticwatch Pro/Moto 360 2. Gen 46mm/Pebble Time/Pebble Time Steel.
Továbbá minden olyan órához tud csatlakozni ahol a villatávolság pontosan 22mm és egyenes stift rakható be a villák közé.
MÉRETEK: az álllítható szíj 145 - 195mm kerületű csuklón hordható. Szélessége 22 mm.