Tápegység Aerocool AEROB750 750 W Fekete - Jelenlegi ára: 54 486 Ft
EAN:
Gyártó:
Aerocool
Ha szenvedélyesen rajongsz a informatikai és elektromostermékekért, és szeretsz lépést tartani a technológiával, ne maradj le a legkisebb részletekről sem, vásárold meg Tápegység Aerocool AEROB750 750 W Fekete-et verhetetlen áron.
Teljesítmény: 750 WVentilátor: ? 12 cmKapcsolatok: SATA x 620+4 PIN x 1PATA x 4PCI-E 6+2 pines x 412V 4+4 x 2Tanúsítvány: 80 Plus BronzeCE & RoHSSzín: FeketeFeszültség: 230 V