Samsung UE65NU7102K TV 65" UHD 4K Smart Új Törött! - Jelenlegi ára: 39 990 Ft
Samsung UE65NU7102K Smart UHD 4K TV 65"-es, 163cm-es, Új, 0-perces, 2018. 10. 15-én vásárolták 295. 900ft-ért, vásárlástól számított 2 év Gyári Samsung garanciával lenne, de sajnos a tv szállítás közben megsérült kijelzője eltört, így most ezért olcsón, dobozában összes gyári bontatlan tartózékával eladó! Fix áras termék azonnal elvihető 39. 990 ft. -ért!
A terméket máshol is áruljuk, ezért vásárlás előtt kérem érdeklődj, hogy megvan-e még!
Képernyő
TV Képernyő típusa
LED
Képátló (cm)
163 cm
Képátló (inch)
65 inch
Ívelt kijelző
Nincs
Képarány
16: 9
HD felbontás
Ultra HD (4k TV)
Felbontás
3840 x 2160 pixel
További kijelző tulajdonságok
UHD Képfeldolgozás
PQI (Picture Quality Index) 1300
HDR (High Dynamic Range)
HDR 10+
HLG (Hybrid Log Gamma)
Mega Contrast
Pur Color
UHD Dimming
Kontraszt fokozás
Auto Motion Plus
Film mód
Természetes mód
3D megjelenítés
3D Tv
Nem
Tuner
DVB-T
Van
DVB-T2
Van
DVB-C
DVB-C2
Nincs
DVB-S
DVB-S2
Elektronikus műsorújság (EPG)
Teletext
Hang
Hangteljesítmény
2x10W
Dolby Digital
DTS
SRS
Funkciók
HDMI-CEC támogatás
DLNA támogatás
PVR támogatás
Böngésző
Vezeték nélküli szabványok
Wi-Fi Direct
Csatlakozók
HDMI
Komponens
Kompozit
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Optikai hang kimenet
CI+ interfész
Méretek és fogyasztás
Szélesség (talppal)
145. 7 cm
Magasság (talppal)
91. 7 cm
Mélység (talppal)
31. 2 cm
Súly (talppal)
25. 5 kg
Energiafogyasztás bekapcsolva
118 W